Basen

Lodowisko


    Dzisiaj jest Data pl v0.2 - by KESS sobota, 22 wrzesnia 2018 r.
    Imieniny obchodzi: Tomasz, Maurycy
    Apteka dyzurujaca: Pod Socem , pl. eromskiego 9
Nie masz konta? Zarejestruj sie
Masz konto? Zaloguj sie

Strona główna
Aktualności
Ogłoszenia
Forum
Imprezy
Katalog firm
Galeria
Menu online
Mapa Strzelec
Dyżury aptek
Kamera online
Kontakt
  Rankingi
  Czynne do?
  Poradniki
Przepisy
Praca PUP
Fajne gierki
Taxi
Koscioły
Msze Góra
Helios Opole
Wyniki Lotto
Katalog Stron


Aktywne tematy na forum
wejdz na forum
DJ Strzelce Opolskie
Strzelecka Sonda
Czy imprezy muzyczne na "Rybaczówce" to dobry pomysł ?
Tak
Nie
Kamera online
 
 
Pomysł na weekend

Skalne miasto w Czechach Skalne miasto w Czechach
Skalne Miasto - właśnie taką i...
Mapa Strzelec Opolskich (plan)


Wyszukiwarka strzeleckich ulic
Ostatnio dodane firmy

Biuro Usług Geodezyjnych Karol Szydło
Mapa do celów projektowych Tyczenie obiektów budowlanych Inwentaryzacja powykonawcza Podział nieruchomości Wznowienie znaków...
Szczegóły firmy

Auto dada Dariusz Janic Blacharstwo-Mechanika-Szyby
Blacharstwo-mechanika-wymiana szyb-spawanie tworzyw sztucznych.
Szczegóły firmy

AREM
HURTOWNIA ODZIEŻY DAMSKIEJ - producent konfekcji damskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży damskiej produkcj...
Szczegóły firmy

DJ Strzelce Opolskie

Dekarstwo Kurek

Mallancia
Forum Strzelce Opolskie > Forum Strzelce Opolskie
·
" promocja wiosenna - przegląd piecyka za 30 zł "
prof_ogrzewacz
21-03-2016, 07:30:09
[ cytuj ]
Witam serdecznie użytkowników tego forum , do napisania tego postu skłoniła mnie w sumie ulotka, którą znalazłem na klatce w naszej mieścinie mianowicie : " KONSERWACJA piecyka za 30 złotych " i to jeszcze z zapisami, bo przeglądy jak to " fachowiec w swojej reklamie " umieścił , są wg zapisów i kolejności zgłoszeń . Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć ..woow super okazja. Mamy trochę typa , w Strzelcach co się tym parają , jedni biorą 50 dych ( to ci którzy przyjeżdżają na gościnne występy np. z Oleśnicy , przy okazji mogą wymienić drzwi, wymienić piec sprawny za gorszy ale nowy , emerytom oferują super okazję piecyk na fufufu.allegro za 700 z przesyłką , im w ratach za 2400 brutto i więcej ) , mamy doktora piecyka , zenka, heńka, 2 serwisy niby autoryzacyjne ceny się wahają od 50 do nawet 250 złotych za przegląd . Jedni kroją partacząc inni kroją coś tam robiąc , tylko klient wie najlepiej i ostatecznie za co zapłacił oraz czy jest usatysfakcjonowany . Generalnie zastanawiam się co można zrobić za 30 złotych ? Po pierwsze : 1. zawieźć i zdupczyć opinię innych ludzi tym się parających a chcących to robić w miarę uczciwie 2. za te 30 złotych czy da się dojechać ? no chyba że chodzi się piechotą , mieć komplet narzędzi ? uszczelki , oringi innej maści części do tego piecyka ? ( dla mniej doinformowanych - w naszej mieścinie jest zamontowanych co najmniej 20 i więcej TYPO SZEREGÓW term łazienkowych o takim samym działaniu ale innej budowie urządzenia. Szczerze ? podziwiam naprawdę tego fachowca , bo osobiście sam nie bym był wstanie wykonać takiej konserwacji za tę kwotę ( materiały - czas ) , no chyba że mamy tu do czynienia z błędem drukarskim ? , bo wkradł się mały chochlik że zamiast konserwacja powinno być napisane choćby DIAGNOZA lub OPINIA co ewentualnie do naprawy - wymiany . Konserwacja ( można wygoglować i się więcej zorientować ) polega nie tylko na pędzęlku i odkurzaczu najlepiej pożyczonym od klienta ale również na szerszej masie czynności , którą powinien wykonać " fachowiec , to m.in. rozebranie palnika , zespołu wodnego , wypłukaniu wymiennika , nagrzewnicy w starszych modelach , zwłaszcza ariston ( tzw. kaloryferek ) konserwacja może być rozbudowana o np regulację palnika , np IV piętro - słabe ciśnienie - przegrzew wody - wszystko zależy od skali kwoty, którą użytkownik chce przeznaczyć . Gwarantuję osobiście , że po takiej konserwacji nic w ciągu dwóch lat się nie powinno stać z podzespołami wodnymi , elektronicznymi , gazowymi, to co może się jedynie zepsuć to nagrzewnica , na co jednak nawet i właściwie wykonana konserwacja , nie ma wpływu . Kończąc , bo ktoś zarzuci mi gadulstwo ?Nie mam obiekcji co do " konkurencji " na rynku , tylko niesmak odnośnie tego fachowca , że " nieuczciwie podchodzi do sprawy " po to tylko by drenować kieszenie naiwnych ludzi .

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij