DJ Luki / dj.opole.pl - Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych
Forum Strzelce Opolskie » Forum Strzelce Opolskie

Brak miejsc w przedszkolach dla 3-latków!!!

 • rodzic

  Jestem oburzony tym że moje dziecko nie znalazło miejsca w żadnym ze strzeleckich przedszkoli. Fatalna decyzja obecnego rządu o szybkim powrocie do poprzedniego systemu wywołała chaos i rozgoryczenie wśród rodziców najmłodszych dzieci.

  W strzelcach Opolskich brakuje miejsc. Co prawda będzie otwarty oddział dla najmłodszych dzieci ale problem jest taki że ma się on znaleźć w DZIEWKOWICACH :) A przedstawiciele oświaty mydlą nam oczy i mówią że to jest w porządku ! że jest super itd... SKANDAL!!

  Kto ze Strzelec Op. będzie chętny do dowożenia własnego dziecka do Dziewkowic ???? jak oni sobie to wyobrażają ? chyba nie znajdą zbyt wielu chętnych.

  Sprawa co prawda jest jeszcze otwarta, ale już teraz wiadomo że część dzieci będzie przydzielona "z urzędu" do Dziewkowic. Nie zgadzam się na to i zamierzam protestować !!!

  Drodzy rodzice! Jak jest Wasza opinia na ten temat ? piszcie!

 • Nikita

  W żłobku też nie ma przyjęć na następny rok, tylko jak jakieś dziecko odpadnie. A opiekunka niestety więcej kosztuje. Dobra zmiana spowoduje, że część kobiet będzie musiała zrezygnować z pracy.

 • iza

  Witam. Moja córka również nie dostała się w tym roku do przedszkola, więc chętnie przyjmę pod opiekę dziecko w podobnym do niej wieku, tzn ok 2,5-3 letnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, podaję adres
  e-mail: izamoszczynska@o2pl

Pogoda

Dyżury Aptek

Strzelecka sonda

Czy przyjmujesz księdza na kolędzie?

Tak
Nie

Najnowsze ogłoszenia