DJ Luki / dj.opole.pl - Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych
Forum Strzelce Opolskie » Forum Strzelce Opolskie

Uzdrowicielka z Jaryszowa

 • TREKARON

  Stworzenie mową Pana: Klara Kupka? W kości-ściele, uzdrawia dotykiem medalionu?! Ta kobieta uzdrawia energią bo każdy człowiek jest duchem zbudowanym ze świetlistych energii i to co jest wewnątrz zawsze objawia się na zewnątrz tak działa medycyna naturalna. Nie znacie Prawdy jesteście poblokowani energetycznie na Miłość Bożą i trafiacie do uzdrowiciela, który sam jest chory i nie rozlicza swoich zabiegów. Nie ma w Naturze pracy za darmo, za włożony czas i energię zawsze należy się sprawiedliwa rekompensata. To musi się bardzo źle skończyć, ta Pani choć ma dar jest nieświadoma ile szkód wam wyrządza, oczyszcza was i pozostawia bez ochrony na żer ciemnym nurtom dlatego też sama siedzi na garnuszku u Kościelnych i już ludzie nie dają jej spokoju. Macie największego uzdrowiciela jakiego Ziemia widziała pod nosem i go nie dostrzegacie dlatego chorujecie, nic prostszego. www.zwolennikprawdy.blgospot.com

 • CHORY

  A wy w cuda wierzycie jakie uzdrowienie. Za kasę to i ja uzdrowię.

 • gosc

  ty uzdrowisz za kase a Pani Klara za darmo,nie trzeba jej placic i ona nie zada nic w zamian...to jednak duza roznica...wiec zastanow sie co piszesz,bo zielonego pojecia o tym nie masz...

 • granula

  Nieprwada- bierze mówi ze co łaska na kościół. Byłam z mężem chory na demencję. Mam wszystkie badania i wyniki a ona mi mówi ze go ukłuły 6 kleszczy jak jej powiediałam co jest mojemu mężowi to nawet ofiary na kościół nie chciała- ludzie leczcie się u lekarzy

 • Lightworker

  Jak wiadomo co jest twojemu mężowi to po co jeszcze przyjeżdżasz i oczerniasz . Nie bierze żadnych pieniędzy. Jedź do innego terapeuty i zapłać mu. Bardzo pomaga mnie i całej mojej rodzine. Wiara czyni cuda.

 • gość2

  Ja również byłam u tej pani. Zanim pojechałam słyszałam o niej różne opinie. Sama wizyta była dziwna- pani ruszała cały czas medalikiem i zadawała mu różne pytania.Na koniec stwierdziła,że nic mi nie dolega.Nie muszę dodawać,że nie wybrałam się na wizytę bez powodu(kręgosłup, mięśniaki, depresja i inne).Czułam się po prostu zażenowana swoją łatwowiernością w "cuda"

 • Ala

  Sama leczyłam się u pani Klarki i wiem, że zawsze mi pomoże! Co do uzdrowicieli to zgadzam się z pewną opinią, że Diabeł też daje moc uzdrowienia, a po kilku latach bierze coś w zamian! Także wiadomo, że są dwie moce uzdrowień jedne pochodzą od Boga, a drugie co najgorsze od Diabła! pani Klarka ma moc daną od samego Boga i to jest prawda! Sa ludzie, którym nie może po prostu pomóc, bo jak już wspominaliście zadaje pytanie a łańcuszek zaczyna się sam kręcić! Zadaje pytanie również takie, których my nie możemy słyszeć... nie mam pojęcia o co się pyta, ale odpowiedź pewnie nie jest pozytywna z róznch względów i dlatego musi odesłać niektórych ludzi do domu, mówiąc im, że są zdrowi itp! Tych, których w ten sposób odesłała niech sami zadadzą sobie pytanie dlaczego... sięgną wgłąb swojej duszy... a na pewno dostaną odpowiedz... Penie jesteście osobami niewierzącymi, może tylko udajecie, że wierzycie i dlatego nie może wam pomóc lub jeszcze gorsze rzeczy o których sami dobrze wiecie... Sama już byłam kiedyś u uzdrowiciela z Opola, który podobno też miał łaskę uzdrowienia daną od Boga! Skasował mnie symbolicznie 30 zł dał wodę uzdrawaiającą i w razie jakiś problemów ze zdrowiem miałam robić nią okłady! W jakiś sposób mi pomógł, objawy choroby przeszły mi ale za to miałam straszne koszmary senne! Co jakiś czas budziło mnie w nocy coś przerażającego, coś czego nie widziałam ale było to straszne przeżycie! Sny były jak z najgorszego horroru... typu ciąża po której urodziłam człowieka szczura, samobójstwo, zabójstwo matki czy babci przez zemnie, własna rodzina chiała mnie zabić itd itd nazywałam to czarnymi snami które jeszcze przez następny tydzień przeżywałam! W końcu powiedziałam o tym Pani Klarce o snach i uzdrowicielu z Opola u którego byłam... także to czego sie dowiedziałam od niej było dla mnie jednym wielkim przerażeniem... otóz on jest człowiekiem opętanym przez Diabła... także dalej już nie muszę pisać... stąd te sny, budzenie w nocy itp Dzięki łasce Boga zostałam uleczona przez panią Klarkę- nikt mnie już nie budzi, sny zniknęły i reszta przerażających rzeczy też! Także teraz już uważam ze wszelkiego typami uzdrowicielami, amuletami, wrózkami, kamieniami, cudownymi napojami leczącymi... itd itd pani która napisała o mocy od Diabła ma rację bo niestey takich uzdrowicieli jest strasznie dużo i aż się boję, jaka krzywda dzieje sie tym ludziom, którzy skorzystali z takich usług... ale dzięki temu, że dotknęło mnie takie coś wiem, że pani Klarka ma łaskę daną od Boga i nie muszę się bać i dzięki mojej wierze zawsze mi pomoże!

 • Maria

  witam, te słowa kieruję do Granuli. Prosze nie lekceważyc diagnoz Pani Klary. Jakbyś była dociekliwa to dowiedziałabyś się, że demencje mozna rownież nabyć w wyniku boleriozy!

 • Trekaron

  Dziś ludzie wolą płacić za leczenie latania niż za skuteczne wyleczenie. Wiara nie poparta właściwymi czynami jest pusta, głęboka jak grób, tzw. ślepa. Brak przestrzegania podstawowych Praw, brak znajomości zależności energetycznych więc o jakim wyzdrowieniu tu mowa skoro popełniacie dalej te same błędy? Niestety szybko i tragicznie się kończy takie życie "co łaska". Nie da się żyć na kredyt w Ogrodach Pana.

 • Trekaron

  I jeszcze jedno pytanie zadajcie Pani Klarze. Kto stoi za instytucją kościelnych, co wyrażają szaty tych panów w spódnicach, komu służą i przez kogo natchniony jest Papież? Szkoda kobiety, ale ma skutek zwrotny swoich działań, sama bardzo potrzebuje pomocy.

Pogoda

Dyżury Aptek

Strzelecka sonda

Czy przyjmujesz księdza na kolędzie?

Tak
Nie

Najnowsze ogłoszenia