DJ Luki / dj.opole.pl - Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych
Forum Strzelce Opolskie » Forum Strzelce Opolskie

Uzdrowicielka z Jaryszowa

 • ts

  Po co tak komplikować proste sprawy. Nie ma żadnej sprzeczności pomiędzy wiarą w Boga, a wiarą w to, że obdarzył On Panią Klarę łaską możliwości czynienia dobra cierpiącym ludziom.
  O jakiej śmierci Ty wypisujesz tutaj? Pani Klara nie zrobiła nikomu nic złego. Jest osobą bardzo wierzącą i bardzo religijną. Dalsza dyskusja w tym guście jest bezcelowa, toteż nie będę jej kontynuować.
  Pozdrawiam.

 • eryp3939

  Proszę nie obrażać Pani Klary! Jeśli ktoś nie wierzy, to niech nie komentuje i nie jeździ do niej!!! Ciekawe czy ktoś wierzył Bernadecie z Lourdes czy Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji z Fatimy?! Ona ma Dar od Boga a nie od szatana!!!

 • Andrzej

  Przykładem ojciec Pio.Duchowny i bioenergoterapeuta.Stwierdzenie,że Bóg nie akceptuje bioenergoterapii,jest co najmniej śmieszne.

 • Tinka5562

  Witam,

  Bardzo dziękuję z całego serca za pomoc Pani Klarce, to, co dla mnie zrobiła i mojej Rodziny. Wyciągnęła mnie z najgorszego, bo gdybym dalej słuchała lekarzy, to dziś byłabym w 6-ciu deskach. Jestem osobą niepełnosprawna od 2000 roku przez lekarzy Warszawie.
  Do dziś pomaga mnie i mojej Rodzinie za co jesteśmy bardzo z całego serca wdzięczni.

  Zapraszam na mojego bloga:
  www.moje-dziecinstwo.bloog.pl

  P.S. Bardzo, bardzo proszę, jeśli ma ktoś nr komórkowy, to proszę o kontakt: slonce5562@wp.pl
  Z góry dziękuje.

 • aga521

  Andrzeju, o. Pio nie był bioenergoterapeutą!!!
  W kwestii pochodzenia zdolności Pani Klary niepokojące są dwie kwestie: machanie wahadełkiem okultystycznym a machanie jakimkolwiek medalikiem nie różni się w niczym od siebie. Porównanie tej pani np. do św. Bernadety jest mocno nie trafione, bo Bernadeta nie uzdrawiała, ani nie twierdziła, że to potrafi. Bernadeta pokazywał ludziom drogę do Boga poprzez zawierzenie Jemu w modlitwie, nawet wówczas, gdy nie doznajemy cudu uzdrowienia cielesnego.
  Po drugie, niepokojące jest to, że coraz więcej ludzi po takich seansach u p. Klary trafia do kapłanów-egzorcystów z jeszcze większymi problemami duchowymi. Zatem uzdrowienie na ciele przynosi w tym przypadku w baaardzo wielu przypadkach chorobę duszy (jeszcze cięższą niż choroba ciała).
  "Kto się dotyka smoły, ten się pobrudzi" (Syr, 13,1)...

 • Kasienka79

  aga521 jeśli nie wiesz o czym mówisz to zamilcz,sianie zamętu to poniekąd sprawka szatana więc uważaj na tę smołę!

 • nans

  a czy zna ktoś uzdrowiciela ze Strzelec Op. pana Słoneckiego? podobno przyjmuje w gabinecie w Strzelcach i uzdrawia. czy wiecie może coś o jego skuteczności?

 • mimj

  Warto o tym wiedzieć:

  http://zagrozeniaduchowe.pl/?p=426

 • Lili

  Jestem bardzo wdzieczna pani Klrze bo pomogla mojej rodzine .Mysle ze nikt was nie zmusza zeby do niej chodzili.Pani Klara robi to z milosci do ludzi sie poswieca,to jest bardzo wspaniala kobieta ma w sobie tyle ciepla mimo ,tylu lat daje sobie rade
  tylo mlosci wiara daje nam sile.Milam raka piersi ,dzieki pani Klarze znikl i wiele innych chorob .Jestsm zdrowa,mysle ze to Bog decyduje co nam pisane a ona nam w tym pomaga,niczego w zamian nie chce tylko modlitwy.Wiec sie modle o jej zdrowie

 • Pati21

  Jeżeli ktoś nie wierzy w panią Klarkę to niech lepiej milczy i nie wypisuje tych bzdur!!! Prawda jest jedna - ta kobieta ma wielki dar, dzięki któremu uratowała mi życie bardzo wiele razy!!! Cierpiałam na wiele schorzeń,lekarze rozkładali ręce...i już spisali mnie na śmierć...ale dowiedziałam się o pani Klarce i pojechałam...jeżdżę do niej od 8 lat i w ogóle nie chodzę po lekarzach...Miałam np. tętniaka w aorcie...już ledwo oddychałam...pani Klarka nawet nie mogła mnie dotknąć, musiała poczekać,bo by mi pękł i umarłabym...wszystko się jednak dobrze skończyło i jak ,,widać'' dalej żyję i to aktywnie;] Nie dam sobie nic złego powiedzieć nikomu na panią Klarkę - ta kobieta uratowała mnie i moją rodzinę. Nie wyobrażam sobie jakby jej nie było...Więc nie piszcie głupot skoro nie wiecie i nie rozumiecie!!!

Pogoda

Dyżury Aptek

Strzelecka sonda

Czy przyjmujesz księdza na kolędzie?

Tak
Nie

Najnowsze ogłoszenia