Basen

Lodowisko


    Dzisiaj jest Data pl v0.2 - by KESS sroda, 21 lutego 2018 r.
    Imieniny obchodzi: Eleonora, Feliks, Kiejstus
    Apteka dyzurujaca: Vita , ul. Jordanowska 1a - tel. 77 461 46 05
Nie masz konta? Zarejestruj sie
Masz konto? Zaloguj sie

Strona główna
Aktualności
Ogłoszenia
Forum
Imprezy
Katalog firm
Galeria
Menu online
Mapa Strzelec
Dyżury aptek
Kamera online
Kontakt
  Rankingi
  Czynne do?
  Poradniki
Przepisy
Praca PUP
Fajne gierki
Taxi
Koscioły
Msze Góra
Helios Opole
Wyniki Lotto
Katalog Stron


Aktywne tematy na forum
wejdz na forum
DJ Strzelce Opolskie
Strzelecka Sonda
Czy imprezy muzyczne na "Rybaczówce" to dobry pomysł ?
Tak
Nie
Kamera online
 
 
Pomysł na weekend

Skalne miasto w Czechach Skalne miasto w Czechach
Skalne Miasto - właśnie taką i...
Mapa Strzelec Opolskich (plan)


Wyszukiwarka strzeleckich ulic
Ostatnio dodane firmy

AUTO CZOK - Pomoc Drogowa Autostrada A4 odcinek strzelecki
Pomoc drogowa Autostrada A4. Tel. 24H: 602 369 462 Holowanie samochodów osobowych, ciężarowych TIR, autobusów. Ratownic...
Szczegóły firmy

Auto dada Dariusz Janic Blacharstwo-Mechanika-Szyby
Blacharstwo-mechanika-wymiana szyb-spawanie tworzyw sztucznych.
Szczegóły firmy

AREM
HURTOWNIA ODZIEŻY DAMSKIEJ - producent konfekcji damskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży damskiej produkcj...
Szczegóły firmy

DJ Strzelce Opolskie

Dekarstwo Kurek

Mallancia
Forum Strzelce Opolskie > Forum Strzelce Opolskie
·
Uzdrowicielka z Jaryszowa
Czlowiek
13-03-2013, 12:54:05
[ cytuj ]
Dopiero niedawno dowiedziałam sie o p. Klarze K. Uzdrowicielce z Jaryszowa. Opinie jakie o niej słyszałam były conajmniej bardzo pozytywne, do dzisiaj. Jestem osobą wierzącą, wierzę w, nazwijmy to, siły wyższe. Nigdy wcześniej nie interesowałam się uzdrowicielstwem, ponieważ ani ja ani nikt z mojej rodziny (całe szczęscie) nie ma problemów ze zdrowiem. Ale dopiero dzisiaj, pewna osoba zwróciła mi uwage na pewne \"szczegóły\" związane z \"dobroczynnością\" P. Klary. Pofatygowałam sie i przeczytałam 90% wpisów na forum na ten temat, i niestety tylko kilku uzytkowników spostrzegło to co wcześniej mi umykało.
Kto wierzy wie, że Bóg ma moc uzdrawiania, Maryja i Chrystus również. Nie możemy pominąc w tym roli Szatana. Czy mamy pewność, że p. Klara stoi po stronie dobra? Pewna pani wypowiedziała się, że po uzdrowicielu z Opola miała koszmary itp., a po pani Klarze nic takiego nie było. A może Szatan za uzdrowienie upomni się o swoją zapłatę później? Pewien Pan na forum dobrze powiedział, że w naturze nie ma pustki, nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlaczego Pani Klara odkrywa choroby posługując sie medalikiem? czy nie powinniśmy szanować Go, a nie \"wywijać\" nim, używać jako wahadełka, ostukiwać ciało \"pacjenta\"? Od zawsze uzdrowiciele posługiwali się dłońmi, modlitwą, \"akcesoria\" natomiast służyły w umocnieniu ich czynów. W postach wyczytałam również, że praktykując takie metody ściąga naturalna duchową ochrone nie tylko człowiekaale, ale i swoją, czy jest świadoma swoich czynów i narażania tych osób na zło, sama pozostając pod ochrona kościoła i duchownych z kórymi ma kontakt? A może p. Klara poprostu nie ma o niczym pojęcia i myśli, że czyni dobro?Doszły mnie słuchy, że duża częśc stałych klientów w/w pani poddawanych jest teraz egzorcyzmom naszych księży, czy to plotki czy nie, tego nie potwierdzę, ale wiemy, że nie zawsze wszystko jest takie jak wygląda na pierwszy rzut oka.
Miałam okazję rozmawiać z osobą, która miała bezpośredni kontakt z nasza lokalna uzdrowicielką.
Pan X i Pani Y udali sie do Klary. Pan X był poważnie chory, ale Pani Klara powiedziałą ze w czwartek będzie wszystko dobrze, no i z teoretycznego punktu widzenia tak własnie sie stało. Facet umarł. Póżniej Pani Y trzymając w dłoni różaniec i pocichutku modląc sie poprosiła p. Klarę o diagnozę siebie. No i klops.. NIC!!! P. Klara wyznała Pani Y że nie może sie skupic coś jej przeszkadza. Przypadek? Może.
Nie będe oceniac tutaj Jej klientów, pacjentów czy jakby inaczej to ując, ale zastanówcie sie. Mam nadzieje, że sie mylę i Pani Klara to naprawdę dobra i świadomoa swojej siły osoba.
motyl
15-03-2013, 18:05:00
[ cytuj ]
Odpowiedź dla wszytkich powątpiających i dla „człowieka” Sama byłam ciekawa czy uzdwoienia czynione przez p Klarę pochodzą od Boga czy szatana. Przestudiowałam stronę http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/ i wzięłam sobie do serca słowa egzorcystów.
To co mówili egzorcyści o uzdrowieniach pochodzących od szatana nie pasowało mi do p Klary bo ona codziennie uczęszcza do koscioła, jest osobą głęboko wierząca i zawsze każe modlić się do Boga o zdrowie dla nas i naszych rodzin i za każdym razem kiedy potrzebuję pomocy p Klary na koniec wizyty mówi mi żebym się dużo modliła bo tylko Pan Bóg potrafi nam pomóc i nas obronić!!!!! Więc kiedyś w końcu zapytałam się jej jak to jest z tymi uzdrowieniami? I ona odpowiedziała mi że SA 2 rodzaje uzdrowień, że jedne pochodza od Boga drugie od szatana i że nie mamy nawet pojęcia ile bioenergoterapeutów przyjęło moc szatana aby w ten sposób zarabiac na życie robiąc to świadomie lub też nie! – JEJ SŁOWA wiec zapytałam się jej czy to ona leczy swoja energia czy jak? Na co mi odpowiedziała, że ona nie leczy żadną energią tylko to jest MOC BOGA, że to BÓG WSZECHMOGACY tutaj działa i że to nasza wiara nas uzdrawia i że jeżeli ktoś przychodzi i nie wierzy,że może zostać uleczony MOCĄ BOŻĄ to jak ma Pan Bóg zesłać mu łaskę uzdrowienia skoro sam człowiek w tą łaskę nie wierzy. Powiedziała również że sama prawdziwa modlitwa może nas uleczyć tylko musimy w to głęboko wierzyć i że powinnam prosić o wstawiennictwo Świętych np. Św Rity, która też i jej bardzo dużo pomaga w tej posłudze. Mogłam bym pisać i pisać o tym co dowiedziałam się od P Klary i o tym jak NIEBO zsyła na nas łaski. Chodzi mi o to że wiem na 100% że pani Klara ma moc od Boga a potem przez przypadek natknęłam się na przepiękny dokument o działaniu Ducha Świętego min o księdzu Bashaborze którego link podaje http://www.youtube.com/watch?v=Cmo7Zuce0tg i po obejrzeniu tego filmu i słów tych księży jestem już naprawdę przekonana że i p Klara ma moc pochodząca od Pana BOGA
mama
18-03-2013, 21:25:27
[ cytuj ]
czy ktos wie czy pani Klara zapisuje na termin, bo jak ostatnio bylam to bylo tyle ludzi ze nie chciala juz zapisywac;(
Tomek09089
06-04-2013, 14:21:43
[ cytuj ]
KE KE keeee
Jestem chory na punkcie uzdrowidzielek i wróze
gumowce
06-04-2013, 16:58:18
[ cytuj ]
Negatywnie..
moja cała rodzina i krewni jeżdżą do niej i wierzą w nią chociaż przeważnie nikomu nie pomaga.. niekiedy tylko przy małych choróbkach które pewnie z czasem same przeszły. Ja wierzyłam w nią lata ale na swoim przykładzie wiem że to nie jest prawdziwy dar. Bo mam choroby przewlekłe jak i moja córka a Pani Klarka zawsze na daną chorobę wymyślała inne przyczyny. Po za tym zawsze w myślach się modlę do Jezusa o uzdrowienie jeśli On będzie chciał a jeśli Klarka nie ma Jego daru to żeby mnie uchronił przed złem. Jak się raz modliłam ze złożonymi rękoma w czasie kiedy Pani Klarka kręciła medalikiem wokół mnie to kazała mi ręce rozłożyć i dać na kolanach.. dziwne. Od lat mam astmę oskrzelową. Kilka razy byłam u Pani Klarki z tym- jak jeszcze wierzyłam że pomoże- i zawsze coś innego sugerowała: raz że to grzyby na oskrzelach, a innym razem że wcale nie mam astmy tylko grasica mi nie znikła i przeszkadza w oddychaniu, mówiła że wyleczyła, a wcale nie. Zrobiłam prześwietlenie płuc i okazało się że żadnej grasicy tam nie ma! Mam wiele chorób. Świąd skóry choć testy alergiczne nic nie wskazują.. migrenę z aurą gdzie tracę świadomość i nie umiem mówić co dwa miesiące oraz od dwóch lat wrzodzejące zapalenie jelita grubego- tak wyszło na kolonoskopii, przed kolonoskopią byłam u Klarki- powiedziała że mam polipa w odbycie a wcale nie prawda. Mój dziadek zmarł dwa dni po tym jak u Klarki moja Mama dowiedziała się że będzie długo żył i wyjdzie z tego. Nie wiem dlaczego moja Mama dalej w nią wierzy. Ja wierzę Jezusowi. Mojej córce też wymyślała na jej chorobę raz że ktoś rzucił urok drugi raz że nie ma kosmków jelitowych albo że ma grzyby.. wyszło co innego co nawet nie chcę tu pisać! Jak nie wie co komuś dolega to powinna powiedzieć a nie ciągle coś innego. Myślę że jest z niej dobry psycholog tj umie rozpoznać po minie zachowaniu człowieka co może mu być i dopasować do przypadku. Używanie wahadełka czy pytanie się czy zrobiło się komuś ciepło to nie świadczy chyba o darze Bożym. Boję się że zrobi mi się rak jelita, mam silne bóle brzucha i inne, od dziś zaczynam stosować metodę NIA dr Ashkara, czyli odtruwania organizmu z toksyn. Byłam niedawno na Jasnej Górze m.in. prosić o zdrowie Jezusa- tam poczułam ciepło przy Najśw. Sakramencie, trochę wypychałam to odczucie. Po przyjeżdzie do domu moi rodzice dowiedzieli się o metodzie dr Ashkara od jakiejś pani. Może to Jezus chce mi pomóc wyzdrowieć.. sama wychowuję 2 dzieci, mieszkam sama i bardzo potrzeba bym była zdrowa bo tak sobie nie radzę już.. Jeden raz tylko co Pani Klarka na pytanie co jest mojej mamie trafnie odpowiedziała że ma grzyby na ramieniu a Mamę bardzo bolało ramię.. to mnie zadziwiło. Ale Mamie przeszło tylko na kilka tygodni.. także nie wiem co o niej myśleć. Ja wolę nie ryzykować i nie wystawiać Boga na próby. Dla mnie to nie Bóg przez nią uzdrawia bo albo zawsze pomaga albo wcale - BÓg by się nie mylił co komu dolega.. po owocach ich poznacie!
gumowce
06-04-2013, 17:14:56
[ cytuj ]
Piszecie że jak się kto nie zna to ma nie pisać na tym forum.. tak piszą ci co zostali uzdrowieni, ok. ALE może zostali uzdrowieni od złego ducha?? No, zastanówcie się.. A ci co nie zostali uzdrowieni tak jak ja bo się modlili lub trzymali Różaniec?? Nie mają prawa się tym podzielić? A gdyby wszyscy którzy tak w nią wierzą poszli tym razem do niej z Różancem i modlitwą do Boga! Wtedy moglibyśmy się przekonać czy naprawdę to co robi pochodzi od Boga. To byłby dobry sposób. Polecę to przynajmniej mojej Mamie. Za mało prosimy i wierzymy Jezusowi a za dużo samym ludziom! Pozdrawiam
lord
09-04-2013, 18:24:28
[ cytuj ]
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130409/REPORTAZ/1 30409618
Tinka5562
10-04-2013, 15:53:25
[ cytuj ]
Witam,

Czy ktoś posiada nr tel. komórkowego do Pani Klarki? Bardzo proszę o pomoc i kontakt na maila:

slonce5562@wp.pl

Z góry dziękuję.
szymon080920009
19-04-2013, 00:03:50
[ cytuj ]
Ja mam przykład że nie koniecznie wiara leczy u pani Klary.Gdy moj synek sie ruodził mila przez okooo 3 miesiace rozne dolegliwosci,parcia,wysepki,wymioty,goraczkował nie mógł spać ,był nie spokojny.Od lekarza do lekarza inna diagnoza, a to kolka ,a to cos z ukladem nerwowym ,a to nawet dziura w jakiejs komorze serca.
Nagle dzieki bogu usłyszałam od znajomego o pani Klarze
Nie myślac ani chwili dłuzej pojechałam tam z dzieckim ...Popatrzyła na niego ,i powiedziała ze dziecko ma skaze białkową ,owszem miał bo robiłam wszystkie badania przed wizyta u pani Klarki i dziecko bylo leczone mlekiem Nutramigen ale jakos objawy skazy nie ustawały,2 dni po wizycie dziecko pierwszy raz było spokojne,chroskti znikneły .Tydzień puzniej zrobilam badania białko - w normie. I to nie wiara mu pomogla bo co kilu miesieczne dziecko moze wiedziec o wierze??to jej siła go uzdrowiła,Ona naprawde pomaga ludziom ,tylko wiem ze nie kazdemu moze pomuc
szymon080920009
19-04-2013, 00:06:39
[ cytuj ]
AHA I JESZCE JEDNO JA BYŁAM U PANI KLARKI 17 KWIETNIA .cZEKAŁAM Z MAMĄ I DZIECKIEM OD 12 DO 21 TAKIE SA TERAZ KOLEJKI ALE DOCZEKAŁYŚMY SIE I NADAL JESTEM JEJ BARDZO WDZIECZNA NIECH JA BÓG BŁOGOSŁAWI BO ONA NAPRAWDE MA DAR.TYLKO JEJ JÓŻ SILY BRAKUJE PRZYJMUJE LUDZI OD 8 RANA DO NAWET 23.30
NIE MA SENSU DO NIEJ DZWONIC I TAK NIE ODBIERZE,ZAPISYWAC TEZ NIE ZAPISUJE
DLATEGO JESLI KTOS NAPRAWDE JUZ NIE WIE JAK MA SIE LECZYC-RATOWAC TPO WTEDY TRZEBA JECHAC I CIERPLIWIE CZEKAC.
bO Z JAKIMIS MALYMI DOLEGLIWOSCIAMI NIE WARTO JECHAC I JEJ GLOWY ZAWRACAC

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij